(097) 305 62 00
(095) 735 39 94
Написати нам
Україна, Київ, вул. Академіка Туполєва, 17Ж
Карта проїзду

Ямковий ремонт доріг

 

Пропонуємо наступні види робіт:

 

 • Ямковий ремонт доріг.
 • Асфальтобетонних покриттів.
 • Асфальту.
 • Тротуару.
 • Доріжок.
 • Майданчиків.
 • Інших територій.

 

 

 

 

Переваги нашої компанії:

 

 

 • Доступна ціна.
 • Сучасні технології.
 • Досвідчені фахівці.
 • Виконання в призначені терміни.
 • Індивідуальний підхід до клієнта.
 

 

 

Індивідуальна програма знижок
для оптових клієнтів!
Запрошуємо до співробітництва!
(097) 305 62 00
(095) 735 39 94
ЗАПИСАТИСЯ
 

Фотогалерея виконаних робіт

 

 

 

Інформація про ямковий ремонт

 

Мабуть, однією мрією об'єднує навколо себе всіх автолюбителів і просто водіїв, так і всіх людей на планеті є мрія про рівних дорогах без ям і всіляких вибоїн. Щоб виїхав на дорогу і думки були тільки хороші в голові, радувала природа і вид з вікна, щоб почуття було, що їдеш за кермом катера по гладкому-гладкому озеру. Але в нашій країні цим мріям якщо і судилося збутися то, напевно, не скоро. Ось і виходить так що, виїжджаючи на наші дороги, в голові крутиться нескінченний круговорот нецензурної лексики на адресу відповідальних за будівництво цих самих доріг точніше сказати, того, що вони називають дорогами.

Це не від того що ми такі примхливі і хочемо хороших доріг так, для краси, немає, просто їх стан в першу чергу позначається на стані автомобілів. І чим частіше пересуватися на авто поганими дорогами, тим частіше необхідно буде провідувати СТО.

Природно гарне асфальтне покриття – - це розкіш, в першу чергу через дуже високу вартість. Чи не кожна держава може похвалитися по-справжньому якісними дорогами, а якщо вони і є, то найчастіше платні. Але за статистикою кожен другий автолюбитель готовий платити за якісне покриття, а не за ремонт свого автомобіля. Але є, що є, і покращувати стан доріг необхідно обов'язково, хоча б застосуванням ямкового ремонту.

 

Ямковий ремонт один з найпопулярніших видів ремонту асфальтового покриття

 

Ямковий ремонт - один з найпопулярніших видів часткового ремонту асфальтового покриття, шляхом вирізання в асфальті зношеного матеріалу і забивання дірок новою асфальтною сумішшю. Звичайно, поміняти асфальт на будь-якій ділянці, навіть невеликій, неймовірно дорого. Ось і вдаються майстра дорожньої справи до такого виду як ямковий ремонт доріг, так як він припускає заміну тільки дуже зношеної частини дорожнього полотна, що значно здешевлює як використовуваний матеріал, за рахунок меншої витрати, так і роботу дорожніх служб і техніки. Якщо підійти до нього правильно і дотримати всі технологічні норми, він здатний прослужити дуже довго.

 

 

Щоб зробити дорожньо ямковий ремонт покриттів необхідно:

 

 

 • огородити місце проведення робіт;
 • зробити розмітку обраних для нарізки ділянок;
 • вирізати непридатні до експлуатації ділянки;
 • очистити поверхню від води і пилу;
 • заґрунтувати поверхню отриманої & laquo; діри & raquo;;
 • наповнити яму сумішшю і розрівняти;
 • зняти огорожу.

 

Але судячи з кількості відеороликів на YouTube не всі комунальні та дорожні служби з нею знайомі. У нас свої технології і по ним кладуть асфальт і взимку і влітку, і в дощ і в сніг.

Якщо ви вирішили зробити ямковий ремонт доріг, то можете з легкістю знайти хороших і сумлінних виконавців, які виконають ремонт асфальту, вартість якого вас влаштує, зроблять все швидко і з дотриманням технологічного процесу. Дуже корисним і приємним є те, що можна замовити дорожньо ямковий ремонт, не виходячи з дому, просто на сайті клікнувши мишкою.

У фахівців вже буде готовий для вас кошторис і, звичайно ж, обумовлена ​​ціна. Дуже показовим є наявність у виконавця хорошої не древньої техніки для укладання і укатки асфальту. Також дуже багато залежить від безпосередніх робочих і їх досвіду і кваліфікації. Якщо працівник не має досвіду в цій справі, швидше за все рівним і міцним покриття не вийде. Фірми, що пропонують ямковий ремонт, ціна якого дуже низька, повинен вас як мінімум насторожити. Якщо виконувати нормальний, грамотний ремонт асфальту, вартість його низькою ніколи не буде.

 

 

Ремонт доріг холодним / гарячим асфальтом

 

У теплу пору року для приготування асфальтової суміші використовують гарячу асфальтобетонну суміш. Якщо карта робіт невелика, то суміш укладають вручну за допомогою лопат, потім розрівнюють гладилками і трамбують щоб домогтися гарної щільності укладки. Якщо карта робіт велика, застосовують асфальтоукладальники, з їх допомогою швидко наносять асфальтобетонну суміш і коткують за допомогою дорожнього катка. У теплий сезон проблем з ремонтними роботами асфальтного покриття, як правило, не виникає. Але ж буває гостра необхідність в ремонті і в холодний період часу, тут теж придумали вихід з положення.

Однією з можливостей проводити ремонт асфальту в холодну пору року, є ямковий ремонт доріг холодним асфальтом. Для його здійснення використовують спеціальний склад суміші розробленої саме для цієї мети. До її складу крім щебеню і в'язкого бітуму входять розчинник і спеціальна модифицирующа добавка.

Даний вид суміші укладається, і зберігатися в холодному вигляді довгі місяці, її можна перевозити і застосовувати в якості аварійного ремонту навіть під час дощу.

 

 

 

Якщо у вас виникла необхідність в ремонті асфальтового покриття, в першу чергу потрібно знайти гідних виконавців, для цього ви можете просто відвідати наш сайт.

Мы зробимо ремонт асфальту, ціна якого буде обґрунтовано справедливою і вигідною для вашого гаманця. Використання в роботі тільки високоякісних матеріалів і тільки грамотних фахівців знають на відмінно свою справу, це запорука довговічності та міцності майбутнього покриття.

Довіряючи виконувати роботу професіоналам, ви позбавляєте себе від багатьох неприємних наслідків і казусів від виконаного ремонту, а також від необхідності постійного контролю над виконанням робіт.

 

 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: