(097) 305 62 00
(095) 735 39 94
Написати нам
Україна, Київ, вул. Академіка Туполєва, 17Ж
Карта проїзду

Жашків

 

Пропонуємо наступні види робіт в місті Жашків:

 

 

 

 

Переваги нашої компанії:

 

 

  • Доступна ціна.
  • Сучасні технології.
  • Досвідчені фахівці.
  • Виконання в призначені терміни.
  • Індивідуальний підхід до клієнта.
 

 

 

Індивідуальна програма знижок
для оптових клієнтів!
Запрошуємо до співробітництва!
(097) 305 62 00
(095) 735 39 94
ЗАПИСАТИСЯ

Існує досить багато технологій дорожнього покриття, але на сьогоднішній день асфальтування доріг і традиційні методи профілактичного ремонту є найбільш доступними і забезпечують необхідний рівень якості. Спочатку для цих цілей використовувався природний гірський асфальт, він був відомий ще з давніх-давен. Уже в наші дні була розроблена технологія виробництва штучного покриття з суміші бітумів, гравійної крихти, піску і в деяких випадках бетону.

 

Зараз в Україні запропоновано недороге асфальтування доріг (Жашків), на основі високоякісного штучного асфальту, добре зарекомендував себе в експлуатації і характеризується високою стійкістю до атмосферних опадів. Працюючи з досвідченими компаніями, завдяки дотриманню технологій можна бути впевненими, що вартість ремонту в сукупності буде менше.

 

Асфальтування доріг в Жашкові

 
 
 

 

Традиційно укладка асфальту в Жашкові робиться за розширеною і спрощеною технологією. Технологія асфальтування повного циклу включає в себе пристрій якісної дорожньої підстилки, що складається з шарів піску і гравію. Укладання асфальту робиться в кілька шарів, загальна товщина дорожнього покриття повинна залежати від розрахункового навантаження в період експлуатації.

 

Такий підхід і повне дотримання технології з відстеженням якості на всіх етапах гарантує отримання відмінного дорожнього полотна, які тривалий час не потребує ремонту. Повний цикл укладання використовується при капітальному ремонті доріг або при будівництві нової транспортної розв'язки.

 

Зазвичай дорожньо-будівельна компанія проводить укладку дорожнього покриття відповідно до стандартів, будівельних норм і з урахуванням особливостей виробництва сировини, зокрема, що закуповується асфальту. У багатьох випадках капітальне укладання дорожнього полотна обходиться дешевше щорічного ремонту.

 

Укладання асфальту в місті Жашків

 
 
 

 

З початком нового весняного сезону і після сходу снігу традиційно проводиться ремонт і оновлення асфальту. Жашків характеризується високим транспортним навантаженням. Далеко не на кожній вулиці покриття зроблено якісно і з дотриманням технології, що призводить до досить сильних пошкоджень. Щоб компенсувати недоліки дорожнього покриття використовується метод асфальтування за існуючим дорожньому полотну. Якість таких робіт залежить від правильного вибору сировини і підготовки дорожнього полотна, мова йде про нанесення гарячого розчину бітуму для поліпшення адгезії шарів.

 

Залежно від особливостей укладання старого асфальту і характеру пошкодження дороги фахівці коригують технологічні вимоги до процесу асфальтування. В результаті ремонт і оновлення асфальту гарантує більш тривалу експлуатацію дорожнього полотна. Не дотримання вимог при укладанні спричинить значні пошкодження вже в наступному сезоні, причому вартість ремонту буде постійно зростати.

 

Асфальтна крихта в Жашкові

 
 
 

 

Асфальтова крихта виробляється з старого дорожнього покриття шляхом подрібнення його за допомогою фрези або дробарки до певної фракції. Таким чином, мова йде про вторинній сировині, яке з успіхом використовується для влаштування тротуарів та асфальтування доріг з невеликим навантаженням між житловими будинками, в приватному секторі.

 

Технологія укладання, коли використовується асфальтна крихта, схожа на асфальтування доріг з первинної сировини. Вона використовується для ремонту не завантажених доріг і пристрої тимчасового покриття. Ціна вторинної сировини набагато нижче. За допомогою крихти виконуються роботи з асфальтування вулиць в приватному секторі також із суворим дотриманням технології.

 

Наприклад, для отримання асфальту товщиною 10 см потрібно засипка 50 см крихти, товщина покриття в залежності від завдань може бути збільшена, відповідно, полотно буде більш довговічним. У багатьох випадках для ремонту доріг може бути застосована саме асфальтова крихта. Жашків має безліч доріг, відремонтованих таким способом. Причому при дотриманні технології укладання дорожнє полотно має високу зносостійкість.

 

Ямковий ремонт доріг в місті Жашків

 
 
 

 

Якісна асфальтна крихта (Жашків) може бути використана в тих випадках, коли проводиться ямковий ремонт доріг. В цьому випадку ремонтується не все дорожнє полотно, а тільки окремі пошкоджені ділянки. Як правило, після зими пошкодження дорожнього полотна приводить до появи ям, які ремонтуються за допомогою первинного чи вторинного асфальту.

 

Навесні, як правило, проводиться ямковий ремонт доріг, Жашків дорожні служби ремонтують повністю, включаючи основні і другорядні дороги. На вулицях з великим навантаженням періодично робиться додаткове асфальтування, що дозволяє збільшити термін служби дороги і зменшити витрати на дорожній ремонт.

 

 

Для того щоб докладніше дізнатися про технології асфальтування, перейдіть на наш сайт, де ви також можете замовити ремонт доріг за конкурентними цінами. Ми запропонуємо відмінні умови і розповімо, як заощадити кошти. З нашою компанією працюють багато дорожніх служб, які задоволені нашою роботою і якістю. Основна наша перевага - ми економимо ваші кошти на ремонт дорожнього покриття і завжди дотримуємося терміни.

 

 
 
Індивідуальна програма знижок
для оптових клієнтів!
Запрошуємо до співробітництва!
(097) 305 62 00
(095) 735 39 94
ЗАПИСАТИСЯ
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: