(097) 305 62 00
(095) 735 39 94
Написати нам
Україна, Київ, вул. Академіка Туполєва, 17Ж
Карта проїзду

АСФАЛЬТУВАННЯ ДОРІГ

 

Пропонуємо наступні види робіт:

 

 • Асфальтування доріг.
 • Ремонт доріг.
 • Тротуару.
 • Доріжок.
 • Майданчиків
 • Інших територій.

 

 

 

 

Переваги нашої компанії:

 

 

 • Доступна ціна.
 • Сучасні технології.
 • Досвідчені фахівці.
 • Виконання в призначені терміни.
 • Індивідуальний підхід до клієнта.
 

 

 

Індивідуальна програма знижок
для оптових клієнтів!
Запрошуємо до співробітництва!
(097) 305 62 00
(095) 735 39 94
ЗАПИСАТИСЯ
 

Фотогалерея виконаних робіт

 

 

 

Інформація про асфальтування та ремонт доріг

 

Більшість транспортних засобів, якими користується сучасна людина, призначені для їзди по облаштованим дорогах. Від якості доріг безпосередньо залежить комфорт поїздки, час у дорозі, стан автотранспорту і можливість дістатися до пункту призначення.

Однак, при поїздках за місто, на дачу, при відвідуванні промислових зон часто доводиться стикатися з відсутністю будь-якого дорожнього покриття, і, як наслідок, долати ями і вибоїни, витрачати дорогоцінний час. А то і витягувати з бруду застряглий автомобіль і навіть усувати поломки.

Впливає якість доріг і на розвиток бізнесу. Особливо важливі хороші під'їзні шляхи та майданчики в місцях великого скупчення вантажного автотранспорту: на складських, промислових і торгових територіях. Адже при їх відсутності і в умовах існуючої конкуренції клієнт завжди знайде місце із зручним під'їздом і добре побудованими і організованими територіями.

Що ж робити, щоб при поїздках на дачу навесні і восени не грузнути в багнюці, а бізнес міг розвиватися і приносити дохід? Відповідь очевидна. Кращий вихід - це асфальтування доріг, а також асфальтування територій (складів, ангарів, площ), що дозволяє позбутися від усіх цих проблем.

 

Асфальтування та ремонт доріг

 

Асфальтування доріг - це не тільки процес укладання асфальту як верхнього шару дорожнього полотна. Це комплекс робіт, що включають в себе ряд етапів, починаючи з етапу проектування і закінчуючи безпосередньо укладанням асфальтного покриття.

На якість дорожнього будівництва впливає безліч факторів, таких як склад грунту, кліматичні умови місцевості, сезон виконання робіт з будівництва дороги, умови експлуатації дорожнього покриття. Всі ці пункти враховуються на етапі проектування дороги і впливають на вибір асфальту та інших використовуваних матеріалів і будівельної техніки.

Необхідно відзначити, що сучасні технології і матеріали дозволяють виконувати дорожні роботи не тільки в теплий період, але і в холодну пору року. При цьому вартість асфальтування дороги в холодний період буде трохи вище через вартість застосовуваної асфальтобетонної суміші, що містить спеціальні мінеральні добавки.

Наступними етапами асфальтування є підготовка грунту, включаючи видалення його верхнього шару, і укладання основи, яке може бути як жорстким (бетонним), так і не жорстким (подушка з гравію або щебеню).

На останньому етапі асфальтовка доріг являє собою безпосередньо процес укладання заздалегідь підготовленої асфальтобетонної суміші на гравійне або бетонну основу. Залежно від умов експлуатації суміш може бути як крупно і дрібнозернистої, так і піщаної і складається з бітуму, гравію або щебеню, піску і мінеральних добавок, що змішуються в певних пропорціях. Зазвичай укладання асфальту виробляють в один-два шари, але сучасні технології дозволяють використовувати для підвищених навантажень і тришарову укладання асфальту.

 

Асфальтування територій актуально для ведення бізнесу

 

Асфальтування територій особливо актуально для ведення бізнесу, і, більш за все, пов'язаного з логістикою, складським зберіганням і аналогічними видами діяльності. При проведенні робіт з асфальтування таких територій необхідно враховувати не тільки такі специфічні технічні характеристики як статичне навантаження на покриття, але і розробляти проект асфальтування таким чином, щоб забезпечити можливість зручного пересування вантажного автотранспорту.

Технологічно асфальтування території нічим не відрізняється від того, як відбувається асфальтування доріг. Однак на етапі проектування повинно враховуватися призначення самої території, її площа, а також наявність на даній території будівель.

 

Асфальтування та ремонт доріг - трудомісткий процес

 

Асфальтування доріг і асфальтування територій (складів, ангарів, площ) - процес трудомісткий і вимагає тимчасових витрат, а тому і його вартість складається з ряду компонентів. Залежно від конкретних умов, навантаження на асфальтове покриття і побажань замовника можна зробити одношарове або двошарове асфальтування доріг, ціна за м2 якого буде залежати від обсягів асфальтування, кількості використовуваних матеріалів, термінів і періоду проведення робіт та інших факторів.

Отже, грамотний аналіз застосовуваних навантажень і їх інтенсивності, інших умов, що визначають способи будівництва та складу застосовуваних матеріалів, дотримання технології виробництва робіт і вимог СНиП, а також якість використовуваних матеріалів - запорука якісного асфальтування доріг і їх тривалої експлуатації без додаткового ремонту, а також комфортного їх використання.

 

 

 

Використовуючи багатий арсенал знань і досвіду, який є у наших фахівців, наша компанія реалізує проекти асфальтування доріг і територій різних обсягів і рівнів складності, починаючи від прибудинкових територій і закінчуючи промисловими об'єктами.

При цьому замовнику буде наданий кошторис, в якому буде вказано повний перелік видів робіт, їх обсяги, а також визначена ціна виконання робіт, включаючи всі застосовувані матеріали.

Замовити роботи в нашій компанії - значить отримати високоякісне асфальтування доріг, ціна якого буде приємним доповненням до отриманого результату.

 

 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: