(097) 305 62 00
(095) 735 39 94
Написати нам
Україна, Київ, вул. Академіка Туполєва, 17Ж
Карта проїзду

АСФАЛЬТНА КРИХТА

 

Пропонуємо наступні види робіт:

 

 • Ремонт доріг.
 • Асфальтобетонних покриттів.
 • Тротуару.
 • Доріжок.
 • Майданчиків.
 • Інших територій.

 

 

 

 

Переваги нашої компанії:

 

 

 • Доступна ціна.
 • Сучасні технології.
 • Досвідчені фахівці.
 • Виконання в призначені терміни.
 • Індивідуальний підхід до клієнта.
 

 

 

Індивідуальна програма знижок
для оптових клієнтів!
Запрошуємо до співробітництва!
(097) 305 62 00
(095) 735 39 94
ЗАПИСАТИСЯ
 

Фотогалерея виконаних робіт

 

 

 

Асфальтна крихта

 

В даний час будівництво доріг, є тією галуззю, яка показує рівень економічного і промислового розвитку країни. Чим вище якість матеріалів, що застосовуються в будові і проектуванні дорожніх покриттів, тим відповідно буде і вище термін експлуатації нових транспортних шляхів. Особливе місце серед матеріалів, що застосовуються в дорожньому будівництві, в даний момент займає асфальтова крихта, яка виступає вигідною пропозицією, і найкращим помічником, при асфальтування тротуарів, майданчиків, і ділянок проїжджої частини різної протяжності.

 

Ознаки та особливості матеріалу

 

Головною особливістю, якою володіє асфальтна крихта, є те, що даний матеріал виступає в якості вторинної будівельної сировини. Це обумовлено тим, що видобуток і виробництво дорожньо-будівельного матеріалу, безпосередньо пов'язана з переробкою демонтованих асфальтних покриттів. Цінність, яку має асфальтна крихта, полягає в тому, що в таких сумішах присутня бітумна частка, яка є в'язкої складовою частиною дорожнього покриття.

До зовнішніх ознак, за якими можна відрізнити крихту від інших дорожньо-будівельних матеріалів відносяться:

 

 • чорний колір;
 • сипуча суміш;
 • вміст бітуму;
 • можлива присутність домішок, у вигляді дрібних частинок щебеню або бетонної крихти..

 

Завдяки об'єктивній вартості на матеріал, укладання асфальтної крихти, обходиться набагато дешевше, ніж прокладка «нового» дорожнього покриття, що робить більш привабливим застосування вторинної сировини для замовника, при будівництві транспортних шляхів або асфальтування різних ділянок.

 

Виробництво вторинної дорожньо-будівельної сировини

 

Слід зазначити, що видобуток крихти виробляється за допомогою фрезерування відпрацьованих асфальтових брил, які були демонтовані з ділянки, що вимагає реконструкції.

Крім фрезерування або пошарового зняття асфальту, ще, крихта може добуватися шляхом дроблення або подрібнення асфальту на дрібні частини. Якість крихти може кілька поступатися, проте і її вартість буде набагато нижче.

 

Технологія будівництва доріг з асфальтової крихти

 

Розглядаючи будівництво покриття проїзної частини - укладання асфальтної крихти є одним з найпростіших і ефективних варіантів асфальтування, однак вимагає застосування спеціальної техніки.

Перш за все, потрібно підготувати ділянку, яку планується заасфальтувати, попередньо розрівнявши її грейдером, після чого визначається товщина майбутньої дороги. Після цього, на рівну поверхню розсипається підготовлений матеріал, який згодом розрівнюється дорожнім катком.

Якість такої дороги досить висока, так як вживаний матеріал має гарну щільність, а під впливом природного сонячного нагріву, поліпшується міцність покриття завдяки розм'якшення присутнього бітуму.

Таким чином, укладання асфальтної крихти може проводитися, як для покриття проїжджої частини, а й для зміцнення узбіч, що посилить дорогу і запобіжить її руйнування по околицях.

 

Переваги використання зазначеного матеріалу

 

Асфальтова крихта в будівництві доріг і інших сферах застосування має наступні переваги:

 

 • об'єктивна вартість;
 • висока якість;
 • легкість укладання;
 • довговічність;
 • міцність;
 • естетичний зовнішній вигляд.

 

 

Застосування асфальтової крихти

 

Ще однією перевагою асфальтної крихти є те, що даний матеріал може застосовуватися не тільки для будівництва, але і для ремонту зруйнованих ділянок дороги і ям, які створюють перешкоди руху транспорту по проїжджій частині.

У разі якщо, замовника на будівництво або ремонт дороги цікавить асфальтна крихта, купити даний матеріал можна на сайті нашого магазину, що пропонує не тільки, якісні матеріали, але і послуги з асфальтування різних ділянок.

Завдяки багатому досвіду компанії в дорожній будові і виробництві якісних матеріалів, ціна цілком виправдовує якість пропонованого товару. Для постійних клієнтів фірми діють спеціальні пропозиції і знижки.

Основною привабливою якістю серед споживачів матеріалу асфальтова крихта, ціна виступає досить вагомим аргументом, і після розрахунку вигідності, цілком логічною дією, буде замовити необхідний обсяг крихти, для будівництва дороги або асфальтування ділянки.

 

 

 

Наша фірма пропонує дорожньо-будівельні матеріали, де присутня як подрібнена асфальтна крихта, так і фрезерується асфальтова крихта, купити яку можна через інтернет або, безпосередньо замовивши зі складу, оформивши заявку по телефону.

Більшість людей, останнім часом відмовляються від таких матеріалів для будови тимчасових дорожніх покриттів як щебінь, і частіше застосовують альтернативу, в якості якої виступає асфальтова крихта, ціна з доставкою такого дорожнього ремонту або будівництва, буде набагато дешевше, ніж заливка нового асфальту або насип щебеню на проїжджий або пішохідний ділянку.

Звертаючись в нашу компанію, клієнти отримують кваліфіковану допомогу і високоякісні товари і послуги, що надаються командою професіоналів.

 

 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: